Наші досягнення

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ


ЛИСТОПАД 2022 – сертифікати учасників ІІІ Міжнародного уроку доброти за проведення уроків, присвячених гуманному та відповідальному ставленню до тварин та Всесвітньому дню захисту тварин від освітнього проєкту «Біоетика» Благодійного фонду «Щаслива лапа».

ЖОВТЕНЬ 2022 – Диплом за зайняте  ІІІ місце учасникам та подяки вчителям у дистанційному ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі «До Дня козацтва» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» за панно  «Ґудзикова Україна»

ЖОВТЕНЬ 2022 – дипломи та подяки за участь у  Всеукраїнській шкільній дистанційній олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2022» з предмету Основи здоров’я від освітнього порталу «Всеосвіта».

ЛЮТИЙ 2022 – Подяка за участь у ІІ Міжнародному  (VІІІ  Всеукраїнському, ХVІІІ Всекримському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя» присвяченому Лесі Українці, у номінації «Декламація», вихованцям шкільного етнографічного гуртка «Рідними стежками».

СІЧЕНЬ 2022 – Диплом за зайняте ІІІ місце ученицею Кариною Івановою в обласній виставці-конкурсі писанкарства «Різдвяна писанка» в номінації «Різдвяна вишивка» (керівник гуртка «Чарівна нитка» Білоєдова Л.І.)

Участь у фестивалі мистецтв

У грудні 2021 року вихованці закладу освіти брали участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв “Військові обереги від Святого Миколая”, який проводив Український державний центр позашкільної освіти. Діти разом з педагогами підготували відеопривітання для військових з зимовими святами. За участь у заході учні отримали диплом учасників.

Сертифікати учасників ІІ Міжнародного уроку доброти

Листопад 2021 – сертифікати учасників  ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від БФ «Щаслива лапа».

Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Світ Dreams»

Червень 2021 року – учасники Всеукраїнського дистанційного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Світ Dreams» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» отримали дипломи:

Іванова Олена – ІІ місце;

Спину Денис – ІІ місце;

Мараховська Лора – ІІІ місце;

Іванова Карина – дипломант конкурсу;

Лисенко Владислав – дипломант конкурсу.

Вітаємо наших учасників та педагогів Білоєдову Любов Іванівну та Халєєву Вікторію Олександрівну, які підготували конкурсантів. Бажаємо усім творчих успіхів, натхнення та удачі!

Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

Травень 2021 року – учасники обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» отримали нагороди:

  • Іванова Карина – Диплом за ІІ місце у номінації «Ізонитка» (керівник Білоєдова Л.І);
  • Крамчанінов Дмитро – Диплом за ІІ місце у номінації «Паперова пластика та оригамі» (керівник Світайло І.Б.);
  • Бутенко Дмитро – Диплом за ІІІ місце у номінації «Художня вишивка» (керівник Іванова Н.В.).

Вітаємо учасників конкурсу та їх наставників!

Бажаємо натхнення, творчих успіхів та нових перемог!

Участь у виставці-конкурсі писанкарства «Українська великодня писанка»

Травень 2021 року – учасники обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська великодня писанка» отримали нагороди:

  • Жук Дар’я – Диплом за І місце у номінації «Інші техніки виконання» (керівник Білоєдова Л.І);
  • Колектив вихованців 10 класу – Диплом за ІІІ місце у номінації «Пасхальна композиція» (керівник Білоєдова Л.І);
  • Крамчанінов Дмитро – Подяка кращому автору творчої роботи (керівник Білоєдова Л.І);
  • Іванова Олена – Подяка кращому автору творчої роботи (керівник Халєєва В.О.);
  • Кучеренко Земфіра – Подяка кращому автору творчої роботи (керівник Халєєва В.О.).

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо нових творчих успіхів!

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі» від Всеосвіти

Березень 2021 року – учні 7класу отримали дипломи за участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі» від ТОВ «Всеосвіта».

За підсуками конкурсу учні отримали нагороди:

Диплом І ступеню – Іванова Карина, Горнєва Вікторія.

Диплом ІІ ступеню – Карпов Максим, Кудлай Максим.

Диплом ІІІ ступеню – Кощій Дмитро.

Мета конкурсу – покращення знань правил дорожнього руху, підвищення рівня безпеки, правової свідомості та відповідльності учасників дорожнього руху в Україні.

Участь у арт-челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!»

Лютий 2021 року – гурт «Дружна родина» отримали Диплом за участь у Всеукраїнському арт-челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!» Українського центру позашкільної освіти,  присвяченому 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

Участь у Міжнародному літературному марафоні «Моя Леся Українка»

Лютий 2021 року  – вихованці закладу освіти отримали дипломи за участь у Міжнародному літературному марафоні «Моя Леся Українка», який проводили ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» та ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА.

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Змагаймося за нове життя»

Лютий 2021 року – за участь у Всеукраїнського конкурсі «Змагаймося за нове життя», присвяченому 150-річчю з дня народження Лесі Українки вихованці закладу освіти: Кучеренко Карина, Чипкаленко Євген, Сергієнко Руслан, учні 4-А класу; Хрустинська Емілія, Литовка Вікторія, учениці 4-Б класу; Іванова Карина, Кудлай Максим, Карпов Максим, Кощій Дмитро, Кучеренко Артур, учні 7 класу, отримали сертифікати учасників за читання віршів Лесі Українки. Готували дітей до конкурсу учителі Кіщенко Надія Володимирівна та Зубрилова Ольга Миколаївна.

Примножуйте перемоги та збагачуйте творчий досвід!

Ми вами пишаємося!

ff

Нагорода за участь у конкурсі-виставці «Різдвяна писанка»

2021 рік – за участь у обласній виставці-конкурсі «Різдвяна писанка» у грудні 2020 року вихованці закладу освіти отримали нагороди:

  • Іванова Карина, учениця 7 класу, отримала Диплом ІІІ ступеня за роботу у номінації «Різдвяна вишивка» у віковій категорії 11-14 років за ширму-вишивку «Різдвяні візерунки» (керівник учитель Білоєдова Л.І.);
  • Іванова Олена та Коваленко Олександр, учні 9 класу,  отримали Подяку за високий рівень виконання творчої роботи та активну участь у виставці-конкурсі за  композицію у техніці декупажу «Святковий букет» (керівник Халєєва В.О.).

Вітаємо наших талановитих учнів та їх педагогів, бажаємо творчих успіхів, натхнення та нових перемог.

Нагороди за учать у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Світ Dreams»

202 рік – учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Світ Dreams» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», що проводився у грудні 2020 року Українською Культурно-Мистецькою Асоціацією за підтримки Міністерства освіти і науки України, отримали нагороди: дипломи І ступеню та пам’ятні знаки. Вітаємо наших переможців та педагогів, які навчають, розвивають, підтримують та надихають своїх вихованців. Бажаємо нових перемог та творчих успіхів!

Нагороди за учать у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Світ Dreams»

Учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Світ Dreams» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», що проводився у грудні 2020 року Українською Культурно-Мистецькою Асоціацією за підтримки Міністерства освіти і науки України, отримали нагороди: дипломи І ступеню та пам’ятні знаки. Вітаємо наших переможців: Бабенко Світлану, Діжиченка Богдана,  Коваленка Олександра,  Жарка Дмитра, Литовченко Тетяну, учнів 9 класу; Дмитрієва Миколу та Демченка Дениса, учнів 10 класу; Стадника Кирила, учня 5 класу; Халєєву Вікторію Олександрівну, Білоєдову Любов Іванівну, Бондаревську Ольгу Борисівну, педагогів, які навчають, розвивають, підтримують та надихають своїх вихованців. Бажаємо нових перемог та творчих успіхів!

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Будьмо гідними!»

23 листопада 2020 року учні 9 класу закладу освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Будьмо гідними!» від освітнього проєкту «Всеосвіта» до Дня Гідності та Свободи.

Результати конкурсу:

І місце: Іванова Олена.

ІІ місце: Діжиченко Богдан, Голіхвастов Геннадій.

ІІІ місце: Коваленко Олександр, Бабенко Світлана.

Сертифікати учасників: Звєрєв Віктор, Литовченко Тетяна, Даниленко Нікіта, Васильєва Софія, Жарко Дмитро, Мараховська Лора.

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо бути гідними носити звання «УКРАЇНЦІ» та дізнаватися ще більше цікавинок про нашу рідну Батьківщину!

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Садок вишневий коло хати»

Учні закладу освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Садок вишневий коло хати» від освітнього проєкту «Всеосвіта», присвячений творчості Т.Г.Шевченка. Вихованці перевірили наскільки добре знайомі з творчістю та біографією Кобзаря.

Результати конкурсу:

І місце: Іванова Олена.

ІІ місце: Коваленко Олександр, Голіхвастов Геннадій.

ІІІ місце: Литовченко Тетяна, Бабенко Світлана, Звєрєв Віктор, Діжиченко Богдан, Нечмерьов Вадим.

Сертифікати учасників: Даниленко Нікіта, Малохвей Артем, Жарко Дмитро, Багірзаде Джавід.

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо нових знань і нових перемог у освітніх конкурсах.

Участь у фестивалі «Натхнення»

24 листопада 2020 року вихованці закладу освіти взяли участь у ХХVІ дитячому фестивалі творчості «Натхнення», який щороку проводить Харківський Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту. Танцювальний колектив «Гармонія» з номером «Різдвяні янголи» та творчий дует Кучеренко Карини та Стадника Кирила з номером «Несе Галя воду» отримали дипломи переможців конкурсу та солодкі подарунки.

Вітаємо наших переможців, бажаємо творчих успіхів, нових досягнень та натхнення!

Сертифікати від БФ «Щаслива лапа»

6 жовтня 2020 року учителі Зубрилова О.М. та Долганюк О.В. разом з учнями закладу освіти взяли участь у проведенні ІІІ Всеукраїнського уроку доброти, який в цьому році набув статус міжнародного, адже до акції приєднались учителі та учні 8 країн: Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, Сербії та Хорватії.  Уроки були присвячені  Всесвітньому дню захисту тварин. Організатор «уроків доброти» БФ «Щаслива лапа» надіслав сертифікати учасників  І Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин та повідомив що у місті Харкові було проведено найбільшу кількість таких уроків.

Участь у XIV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

Лютий 2020 року – участь у XIV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». Учень 9 класу Бутенко Дмитро отримав грамоту роботу «Нове покоління – нові традиції вишивання», яку підготував з вчителем Білоєдовою Любов’ю Іванівною. Учениця 7 класу Кучеренко Земфіра отримала грамоту за роботу «Незабутні канікули», яку написала з вихователем Усковою Мариною Олексіївною. Роботи вихованців увійшли у загальну збірку «XIV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…»». Грамоти та книги вручав Карпенко Іван Васильович, доктор філософських наук, професор, декан філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Приємно, що учні разом   зі своїми керівниками зробили крок до пізнання себе, свого роду, народу заради майбутнього України.

Участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Зима 2019-2020»

У лютому 2020 року учні 6-10 класів нашого закладу освіти брали участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Зима 2019-2020». Переможці олімпіади:

І місце: Іванова Карина, Кудлай Максим (6 клас); Кучеренко Земфіра, Потапенко Нікіта, Сайфудінов Сергій, Смокович Діана (7 клас); Діжиченко Богдан (8 клас).

ІІ місце: Кощій Дмитро (6 клас).

ІІІ місце: Горнєва Вікторія (6 клас); Коваленко Олександр, Іванова Олена, Голіхвастов Геннадій (8 клас).

Вітаємо переможців олімпіади, бажаємо усім успіхів у вивченні рідної мови.

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Українське народознавство»

Січень 2020 року – участь вихованців 6-10 класів у Всеукраїнському конкурсі «Українське народознавство» від ТОВ «Всеосвіта» під керівництвом учителів Зубрилової Ольги Миколаївни та Долганюк Ольги Василівни. За участь у конкурсі вихованці отримали дипломи переможців і сертифікати учасників, батьки – подяки за належне виховання дітей, директор школи і учителі – подяки і сертифікати за проведення конкурсу у закладі освіти.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Іванова Карина, Кудлай Максим, Карпов Максим, (6 клас), Проценко Григорій, Потапенко Нікіта, Сайфудінов Сергій (7 клас), Іванова Олена, Діжиченко Богдан, Коваленко Олександр (8 клас), Крамчанінов Дмитро, Жук Дар’я (9 клас).

ІІ місце – Кощій Дмитро, Горнєва Вікторія (6 клас), Багірзаде Джавід, Звєрєв Віктор (8 клас),  Ісламова Орина (9 клас), Заболотнюк Софія, Крамчанінов Максим, Башенін Борис, Кисиль Ярослав (10 клас).

ІІІ місце – Гончарук Яна, Миргородський Антон, Вага Єлізавета,   (6 клас), Анмендінгер Володимир, Захарчук Роман, Сухіна Данило, Щербак Анна (7 клас), Литовченко Тетяна, Бабенко Світлана (8 клас), Булатова Самдаліна, (9 клас), Головко Антон, Дьомін Ілля (10 клас).

Участь у VІІ обласному святі художньої творчості

2019 рік — дипломами  учасників VІІ обласного свята художньої творчості «Весняні посмішки» нагороджено танцювальний колектив «Гармонія» молодшу і старшу групи, керівників  Колупаєву Н.Л., Світайло І.Б., подяками за розвиток дитячої художньої творчості та активну участь у святі нагороджені директор закладу освіти Гончарова Н.М., учитель музики Халєєва В.О.

Нагорода за участь у обласному конкурсі «Зимовий вернісаж – 2018»

Щороку вихованці нашого закладу освіти беруть участь у обласній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж», де представляють свої новорічні букети і композиції. За участь у конкурсі у грудні 2018 року учні отримали від ХОПДЮТ грамоти переможців у номінації «Феєрверк глядацьких симпатій; журі аплодує».

Нагорода за участь у конкурсі «Знай і люби свій край»

У травні 2018 року вихованці закладу освіти брали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край», де представляли свої роботи з декоративно-ужиткового мистецтва у різних техніках: вишивка стрічками, алмазна мозаїка, ниткографія. За участь у конкурсі учні та педагоги отримали подяки та дипломи від ХОПДЮТ.

Нагорода за участь у обласній виставці-конкурсі «Українська Великодня писанка»

У квітні 2018 року вихованці закладу освіти учні: Голіхвастов Геннадій, Мараховська Лора, Бабенко Світлана, Коваленко Олександр, під керівництвом учителя трудового навчання  Халєєвої Вікторії Олександрівни та учителя образотворчого мистецтва  Долганюк Ольги Василівни, приймали участь у обласній виставці-конкурсі «Українська Великодня писанка» із композицією «Сяють наші писанки, як весняні квіточки!». Учасники зайняли ІІ місце у номінації «Мальованка» у старшій віковій групі та отримали Диплом від ХОПДЮТ, а також Подяку за активну участь у творчому конкурсі.

Сертифікат за участь у проведенні Всесвітнього дня Гідності

31 січня 2019 року заклад освіти отримав сертифікат за   участь у проекті від  Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine та проведення Уроку Гідності, присвяченого Всесвітньому дню Гідності 2018 – наймастабнішого у Європі у листопады 2018 року. Урок Гідності проводила учитель Білоєдова Любов Іванівна, яка також отримала сертифікат учасника міжнародної ініціативи.

Сертифікат за проведення наймасовішого уроку добра

17 грудня 2018 року педагогічний колектив закладу освіти отримав сертифікат учасника рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня» від Міністерства освіти і науки України та Благодійного фонду «Щаслива лапа».

2018 рік – шкільний танцювальний колектив «Гармонія» (молодша група)  отримав Диплом лауреата Міського фестивалю дітей з обмеженими можливостями «Натхнення – 2018»

DSC04710 DSC04718 6bd0828eb23688ae5622721c473dee9a

Перемога  у ІX Європейському Футбольному Тижні Соціальних Олімпіад Європи/Євразії в Україні

У вересні 2018 року шкільна футбольна команда зайняли І місце у регіональних змаганнях з міні-футболу, що проходили у рамках ІX Європейського Футбольного Тижня Соціальних Олімпіад Європи/Євразії в Україні та  отримали пам’ятні призи та кубок Спеціальної Олімпіади. Почесне I місце в цих змаганнях шкільна команда займає вже втретє. Бажаємо нашим футболістам подальших перемог!

Сертифікат Національного реєстру рекордів України

19 листопада 2018 року педагогічний колектив освітнього закладу отримав сертифікат від Національного реєстру рекордів України за участь у встановленні рекорду з проведення найбільшої кількості Уроків добра, присвячених Всесвітньому дню захисту тварин, 4 жовтня 2018 року. До виховання у дітей почуття відповідальності, добра та чуйності до братів наших менших долучились учителі: Скрипка Любов Григорівна, Халєєва Вікторія Олексндрівна, Зубрилова Ольга Миколаївна, Левченко Наталія Олегівна, Білоєдова Любов Іванівна та Долганюк Ольга Василівна. У цей день у нашому закладі освіти вони провели сім  Уроків добра.

 Участь у міжнародному конкурсі для вчителів

У лютому 2018 року учитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Зубрилова Ольга Миколаївна представила до участі у Міжнародному конкурсі для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»  розробку авторського розвивального навчального уроку з літературного читання на українознавчій основі на тему «Наш рід» та отримала Диплом учасника від Науково-дослідницького інституту українознавства при Міністерстві освіти і науки України. Бажаємо нових творчих успіхів і перемог у фахових конкурсах.

2017 рік — Диплом учасника VІІ Всеукраїнського Фестивалю писанок у номінації “Всеукраїнська колекція писанок”

2017 рік – шкільна футбольна команда   зайняла I місце у Спеціальній олімпіаді України з параолімпійських змаганнь з міні-футболу та  отримала кубок.

2017 рік – шкільний танцювальний колектив “Гармонія”   отримав Диплом лауреата Міського фестивалю художньої самодіяльності “Натхнення”

2017 рік — Дипломами нагороджені переможці конкурсу дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ»: учніЗаболотнюк Софія і Чепурний Дмитро зайняли перше місце за роботу «Живемо разом і змінюємо світ на краще», учні Мирошниченко Костянтин та Ігнатова Катерина зайняли третє місце за роботу «Дружба єднає країни». Конкурс проходив за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в межах заходів молодіжної та культурної програми з нагоди реалізації проекту «Тижні Німеччини в Україні 2017».

2017 рік — Грамота  за участь в обласній виставці юних природоохоронців “Зимовий вернісаж – 2017”, за високий рівень виконання роботи, значний особистий внесок у справу збереження хвойних лісів Харківщини.

2107 рік  – Подяка від Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості  за значний внесок у розвиток дитячої творчості, високий художній рівень, та активну участь у V обласному фестивалі художньої творчості “Весняні посмішки”.

2017 рік — Дипломом учасника V обласного свята художньої творчості “Весняні посмішки” нагороджено танцювальний колектив “Гармонія”, керівників  Колупаєва Н.Л., Світайло І.Б.

2017 рік — Грамоти  від Харківської обласної бібліотеки для дітей за участь у конкурсі «Японське мистецтво у долонях дітей» до Року Японії в Україні серед закладів  інтернатного типу.

2016 рік — Подяка директору Гончаровій Наталії Миколаївні та колективу Комунального закладу “Харківська спеціальна загальноосвітня школа — інтернат № 3” Харківської  обласної ради від керівництва Комунального закладу “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради за багаторічну плідну працю, створення належних умов для проходження педагогічної практики студентами, високий рівень науково — педагогічної майстерності

2017 рік –  Подяка директору Гончаровій Наталії Миколаївні та учителям Долганюк О.В., Зубриловій О.М. від керівництва Комунального закладу “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради за проведення засідання “круглого столу” із студентами, присвяченому Дню людей із синдромом Дауна

2016 рік — вихованці і педагоги школи прийняли у квітні 2016 року участь у Всеукраїнському Фестивалі Писанки  у конкурсі “Сучасна писанка” і отримали Диплом учасника заходу за високий рівень виконання конкурсних робіт.

Нагорода за участь у конкурсі «Зимовий вернісаж 2016» – вихованці нашої школи-інтернату під керівництвом педагогів Долі Алли Юріївни, Халєєвої Вікторії Олександрівни та Ганечі Ольги Вікторівни брали участь зі своїми новорічними композиціями у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці та обласній виставці «Зимовий вернісаж 2016» та отримали нагороди від Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості за активну діяльність з охорони природи та творчі здібності.

 

Жовтень 2015 року – танцювальний гурт «Гармонія» під керівництвом вчителя Колупаєвої Наталії Леонідівни приймали участь у Харківському фестивалі дитячої творчості «Натхнення – 2015» і отримали Диплом лауреатів конкурсу.


Результативність участі у фестивалях, олімпіадах, конкурсах, турнірах

2010 рік – команда нагороджена дипломом за участь у Регіональному футбольному турнірі за програмою Спеціальної Олімпіади України в рамках Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи та Євразії 1991-1993 р.н.


2011 рік -Диплом державної податкової інспекції у Московському районі м.Харкоова за участь у конкурсі малюнків “Податки очима дітей”.


2011 рік – Диплом департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту за участь у міськомі фестивалі художньої самодіяльності “Натхнення”.2012 рік – Дипломом департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту за перемогу у міськомі фестивалі художньої самодіяльності “Натхнення” нагороджений хореографічний колектив “Веселі хлопці”, та лауреатами стали вокальний колектив та хореографічний колектив “Гармонія”.

nh2013 рік – Учні нашої школи в лютому 2013 року приймали участь в міському фестивалі “Повір у себе, і в тебе повірять інші”.

bg2013 рік – Учні нашого закладу приймали участь в 2013 році в міському творчому конкурсі “Харків – місто талантів”

nhnh2013 рік – Участь в обласному святі художньої творчості “Веселі усмішки – 2013”

vvv2013 рік – Учень нашої школи Соколачко Владислав, який займається в ансамблі народного танцю “Сонячне сяйво” Харківського центру дитячої та юнацької творчості №6 , отримав Диплом ІІ ступеню за участь в V Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та молодіжної творчості “Золотий Олимп”, що проходив 10 листопада 2013 року в місті Харкова.

vv
ww05 грудня 2013 року дитячий ансамбль “Веселка” у складі: Каменщик М.(10клас), Сосєдкіна Я.(9 клас), Погребняк Л. (9 клас), Рзаєва І. (9 клас), Сайфудінова Р. (8 клас), Рижкова А. (8 клас), Суворова В. (5 клас), Чеканова А. (4 клас), Ігнатова К. (4 клас), Майба М. (4клас), Суворов М. (3 клас), Суворов В. (5 клас), Бабенко С. (2 клас), Діжиченко Б. (2 клас), Шаповалов Р. (7 клас), Красчанінов Д. (3 клас), Святолуцька М. (4 клас) під керівництвом Колупаєвої Н.Л. отримали Диплом лауреатів міського фестивалю “Натхнення-2013”.

ccc24.12.2013 Сорокіна Ірина і Суворова Вікторія отримали ІІІ місце у номінації “Приз глядацьких симпатій” у міському конкурсі творчих робіт “Подаруй свою любов дітям”

 В січні 2014 року учень 9 класу Соколачко Владислав, який займається в танцювальному ансамблі народного танцю “Сонячне сяйво” ХЦДЮТ № 6, отримав відзнаку за участь в XVIII різдвяному фестивалі дитячої та юнацької творчості “Зимовий сонцеворот”, що проходив 3-9 січня 2014 року в ХНАТОБ ім. В. Лисенка.

nbb
 

vdВ березні 2014 року учень 6 класу Мирошниченко Костянтин отримав грамоту за участь у районному фестивалі “Повір у себе, і втебе повірять інші”, який проводив центр соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Київського району, де учень представив свій малюнок, присвячений творчості Т.Г.Шевченка.

cd
 

vf23 квітня 2014 року – участь в обласному святі художньої творчості “Весняні усмішки”.

bgbgДипломами нагороджені ансамбль “Оберіг” та танцювальний колектив “Гармонія”.

Грамоту отримав навчальний заклад за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості.

aa

 

bb 
wwЛистопад 2014 року, шкільний дитячий ансамбль “Оберіг” під керівництвом учителя музичного мистецтва Колупаєвої Наталії Леонідівни за вокально-музичну композицію “Віночок українських пісень”отримав Диплом лауреата Міського фестивалю художньої самодіяльності “Натхнення”

mjmjГрудень 2014 року, педагогічний і учнівський колективи навчального закладу отримали Грамоту призерів за обласної виставки юних природоохоронців “Зимовий вернісаж – 2015” від Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості

ku2015 рік – вихованці і педагоги: Білоєдова Л.І., Долганюк О.В., Романова Н.Ю прийняли у грудні 2014 року участь у Всеукраїнському фестивалі Святого Миколая у конкурсі “Новорічна іграшка” і отримали Дипломи за високий рівень виконання конкурсних робіт.

Галереї “Нагорода за участь у Всеукраїнському фестивалі Святого Миколая 2014”2015 рік – педагоги навчального закладу взяли участь у ХХІІ обласній виставці-презентації педагогічних ідей і технологій “Формування національної та громадянської самосвідомості особистості в умовах поліетнічного освітнього середовища”:

– Диплом І ступеня отримали автори роботи “Реалізація системи патріотичного виховання в процесі логопедичної роботи в спеціальній школі” Гончарова Н.М., Дубнюк В.П., Литвищенко Т.І.

– Диплом І ступеня отримали автори роботи “Громадянські та національні приорітети корекційно-розвивального навчання учнів з особливими освітніми потребами” Зубрилова О.М., Долганюк О.В.

nn 
nnn
 2015 рік – Директор школи Гончарова Н.М. отримала Подяку від Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” за участь в проекті “Розвиваємо інклюзивну освіту разом”

hr2015 рік – Директор школи Гончарова Н.М. отримала Подяку від Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” за участь в проекті “Розвиваємо інклюзивну освіту разом”

Галереї “Круглий стіл “Розвиваємо інклюзивну освіту разом”2015 рік – вихованці разом зі своїми педагогами Білоєдовою Л.І., Романовою Н.Ю., Бондар Л.М., Ганечою О.В., Рибалкою Т.І., Усковою М.О. прийняли у квітні 2015 року участь у Всеукраїнському фестивалі «Писанка 2015» у конкурсі з розпису великодніх яєць «Богиня-берегиня» і отримали Дипломи за високий рівень виконання конкурсних робіт.2015 рік — учні нашого навчального закладу отримали ІІ місце у конкурсі “Найулюбленіший літературний герой”, який проводила Харківська обласна бібліотека для дітей. За участь у конкурсі діти отримали грамоту та книгу у подарунок.