Участь у львівському семінарі

21-23 жовтня 2013 року у Львові відбувся «Поглиблений навчально-практичний семінар для команд закладів освіти» у рамках реалізації проекту «Розвиваємо інклюзивну освіту разом: партнерство загальноосвітнього та спеціального навчальних закладів», що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Інституту Відкритого Суспільства, в якому взали участь директор навчального закладу Гончарова Н.М та заступник директора з виховної роботи Долганюк О.В.
Метою проекту є розвиток співпраці між загальноосвітніми та спеціальними навчальними закладами.

Поглиблений навчально-практичний семінар для команд закладів освіти було організовано для учасників проекту з метою розвитку співпраці педагогів загальної та спеціальної освіти для розвитку інклюзивної практики. У семінарі взяли участь навчальні заклади з Харкова, Білої Церкви, Києва та Львова.

Разом з учасниками семінару Гончарова Н.М. і Долганюк О.В. відвідали освітні заклади Львова: середню школу № 95, Львівську спеціалізовану школу «Надія», навчально-виховний комплекс «Дивосвіт», дитячий садок «Барвінок» та початкову школу «Джерельце».