Методичні розробки уроків та виховних заходів

1. Методична розробка уроку з образотворчого мистецтва в 5 класі «Виготовлення новорічних карнавальних масок «Готуймося до карнавалу»». Учитель Білоєдова Л.І.

2. Методична розробка відкритого уроку- розваги з музичного мистецтва в 4 класі за темою: «Зимові свята». Учитель Колупаєва Н.Л.

3. Методична розробка уроку з ритміки в 3 класі на тему: «Казкова подорож».Учитель Колупаєва Н.Л.

4. РОЗРОБКА МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЗА ТЕМОЮ: «РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ УЧНІВ ІЗ СИСТЕМНИМ НЕДОРОЗВИТКОМ МОВЛЕННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В 2 КЛАСІ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ НА ПРИКЛАДІ УРОКУ З ТЕМИ ЗВУКОСПОЛУЧЕННЯ [ШЧ], ПОЗНАЧЕННЯ ЙОГО БУКВАМИ щ, Щ». Учитель початкових класів Кіщенко Н.В.

5. ДОПОВІДЬ НА ТЕМУ «НОРМАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА ОСВІТУ ДІТЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ». Учитель початкових класів Кіщенко Н.В.

6. МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ 1 КЛАСУ НА ТЕМУ “ЛІПЛЕННЯ З ПЛАСТИЛІНУ ГРИБІВ”. Учитель початкових класів Зубрилова О.М.

7. Доповідь на тему “Орієнтовний індивідуальний план корекційної роботи логопатів з синдромом Дауна”. Учитель розвитку мовлення Дубнюк В.П.

8. МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА ГОДИНИ СПІЛКУВАННЯ НА ТЕМУ: «СВЯТА СПАДЩИНА. ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ». Вихователь Турчина С.М.8910

9. СЦЕНАРІЙ РОДИННОГО СВЯТА «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМАЄ ПЕРЕВОДУ». Вихователь Турчина С.М.

10. ДОБІРКА ДИДАКТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ УРОКІВ МАТЕМАТИКИ В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ «ВІРШОВАНІ МАТЕМАТИЧНІ ЗАДАЧІ». Учитель початкових класів Зубрилова О.М.

11. Методична розробка заняття з розвитку мовлення «Автоматизація звуків [л], [л’]». Учитель розвитку мовлення Дубнюк В.П.

12. МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА БІНАРНОГО УРОКУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ НА ТЕМУ: «Одяг. Розвиток фонематичного слуху. Узгодження слів у реченні, усвідомлена побудова речень». Учитель розвитку мовлення Дубнюк В.П. Та учитель початкових класів Кіщенко Н.В.

13. Методична розробка уроку з предмету “Основи здоров’я” для підготовчого класу на тему “Світлофор та його сигнали”. Учитель Білоєдова Л.І.

14. Методична розробка уроку предмету “Основи здоров’я” для 9 класу на тему: “Кримінальний кодекс України. Відповідальність за хуліганство, крадіжки, напади, викрадення, шантаж, підпали, необережне поводження з вогнем.” Учитель Білоєдова Л.І.

15. Методична розробка бесіди на тему: «Любіть свою Україну». Вихователь Соловей Н.Л.

16. Сценарій загальношкільного виховного заходу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Ціна чужої війни». Учитель Білоєдова Л.І.

17. Сценарій виховний заходу «День Святого Валентина». Вихователі Бондар О.М. та Бондар Л.М.

18. Методична розробка практичної роботи для підготовчого класу “Як застеляти ліжко”. Вихователь Ганеча О.В.