Методичні об’єднання школи

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 3» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  у 2020/2021 навчальному році працює над єдиною методичною проблемою: «Корекційно-розвивальне навчання та громадянське виховання – необхідна умова соціальної адаптації дітей».

У закладі організовано роботу п`яти методичних об’єднань:

1. Методичне об’єднання учителів початкових класів – голова методичного об’єднання Ніколаєнко Ангеліна Іванівна.
  2. Методичне об’єднання учителів старших класів – голова методичного об’єднання Філімонова Юліана Аркадіївна.
  3. Методичне об’єднання учителів трудового навчання – голова методичного об’єднання Круподер Євгенія Василівна.
  4. Методичне об’єднання вихователів – голова методичного об’єднання

Неонета Ірина Вікторівна.

1. Методичне об’єднання класних керівників – голова методичного об’єднання Білоєдова Любов Іванівна.

Зміст роботи шкільних методичних об’єднань: створення організаційних умов для безперервного вдосконалення фахової   освіти і кваліфікації педагогічних працівників; своєчасне вивчення нормативних документів; проведення методичних заходів спрямованих на розвиток творчих можливостей педагога; узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду; залучення педагогів до дослідницько-пошукової роботи; апробація та введення нових освітніх технологій та систем; створення фонду літератури , аудіо та відеоматеріалів; проведення огляду кабінетів.

Завдання методичних об’єднань:

–       підвищення професійної майстерності кожного педагога;

–       збагачення і розвиток творчого потенціалу педагогів;

–       діагностика і визначення шляхів подолання труднощів у педагогічній діяльності вчителів і вихователів;

–       поглиблення методичної підготовки;

–       активне впровадження інноваційних форм методичної роботи, досягнень психолого-педагогічної науки;

–       стимулювання ініціативи й творчості членів методичного об’єднання.

Форми роботи шкільних методичних  об’єднань:

– науково-практична конференція;

– семінар;

– педагогічні читання;

– тренінг;

– засідання «круглого столу»;

– педагогічна виставка;

– відкритий урок;

–  позакласний захід;

– взаємовідвідування уроків, самопідготовок, виховних заходів;

– ярмарок-виставка педагогічних ідей;

–  конкурс педагогічної майстерності;

– робота творчої групи вчителів;

– узагальнення системи творчої діяльності учителів.