Атестація педагогічних працівників 2014

20 березня 2014 року відбулось засідання атестаційної комісії І рівня. Атестацію проходило 5 педагогів.

Галереї “Атестація 2014”

Вихователь Ганеча Ольга Вікторівна підтверджувала кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”. Вихователь працює сумлінно, творчо, прищеплює дітям навички трудові і самообслуговування, виховує любов до праці, готує до самостійного життя.

Практичне заняття “Чайна церемонія”

yy

Сюжетно-рольова гра “Телефонна розмова”

Бесіда “Бджілка мала, а й та робить велику справу”

uu

Вихователь Харченко Ольга Дмитрівна підтверджувала кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”. Вихователь прищеплює дітям доброту, чесність, повагу до батьків, педагогів, однокласників. Приділяє велику увагу розвитку творчих здібностей, залучає дітей до занять у театральному гуртку “Казкова мозаїка”, заняття в якому сприяють різнобічному розвитку особистості дитини та корекції недоліків розвитку.

Сюжетно рольова гра “Зимовий спорт”

ou

“Здорові зуби – здоров’ю любі”

vv

Загальношкільне свято “Країна Милосердя”

we

Виготовлення з дітьми картин в техніці батік

Галереї “Січень-травень 2013 року виставка робіт дітей в техніці батік”

Галереї “03.12.2013 Виставка робіт у техніці батік до Дня Милосердя”

Неонета Ірина Вікторівна підтверджувала кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”. Вихователь працює над прищепленням дітям любові до природи рідного краю, інтересу до мистецтва, художньої творчості, веде гурток “Вікно в природу”.

Бесіда-гра “Що нам вулиці говорять”

nh

Свято “День народження школи”

Участь в творчих конкурсах

rr

oo

gtg

Турчина Світлана Миколаївна атестувалась на встановлення кваліфікаційної категорії “спеціаліст І категорії”. Вихователь працює над формуванням патріотизму в учнів. Працює творчо і відповідально.

Гра “Козацькі розваги”

vfv

Поетично-музичне свято “Тарасові твори сяють, мов зорі”

erfr

Українознавче заняття “Кожен край має свій звичай”

Скрипка Любов Григорівна підтверджувала кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”. Вчитель працює над розвитком і корекцією недоліків розвитку дітей, над соціалізацією учнів.

tt

yy