V МІЖНАРОДНИЙ УРОК ДОБРОТИ

4 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту тварин. БФ «Щаслива лапа» пропонує закладам освіти взяти участь у проведенні Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до собак та котів з метою виховання у дітей, та і у дорослих, турботливого ставлення до тварин. Урок доброти став в нашій школі традиційним, ми приймаємо участь в цьому заході з 2018 року щорічно. Участь в Уроці доброти стане чудовим кроком у реалізації рекомендації МОН України про проведення в 2024/2025 навчальному році освітньо-виховних заходів присвячених тваринам. Упродовж 3-10 жовтня 2024 року педагоги школи провели з учнями онлайн Уроки доброти, присвячені домашнім та безпритульним собакам та котам. На цей захід вчителі, вихователі і діти приєднались з різних міст України та світу. Заняття були у дистанційному форматі, але цікаві матеріали від фонду, яскрава наочність, пізнавальні розповіді педагогів, кросворди, загадки, тепле спілкування, фото домашніх улюбленців та, навіть, демонстрація домашніх тваринок на камеру для друзів, зробили уроки про тварин справді добрими.

#урок_доброти2024 #happypaw