ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ В КЗ «ХСШ №3» ХОР

25 лютого – день народження поетеси Лесі Українки. Вона писала для дорослих і дітей. В своїх творах поетеса оспівує і любов, і Батьківщину, і незламну силу духу, і природу. Її поезія – це невичерпне джерело мудрості, життєдайної сили, краси української мови.

До дня народження Лесі Українки в закладі освіти учителі та вихователі провели уроки та літературні години, організували перегляди відео презентацій та театральних постановок  про життя та творчість талановитої поетеси та громадської діячки інсценування, проведення вікторин, слухання поезії, малювання ілюстрацій до творів Лесі Українки, шкільна бібліотекарка Олена Миколаївна підготувала віртуальну виставку «Дивосвит Лесі Українки».

Учитель Наталія Олегівна Левченко створила літературний журнал «Леся Українка», в якому розповідається про життєвий і творчий шлях поетеси, розміщені малюнки учнів школи  до творів письменниці, які учні вивчають за програмою. Переглянути усний журнал можна за посиланням https://youtu.be/HYWoBJXHaEo

Педагоги та учні і самі читали улюблені вірші поетеси, з яких створили віртуальну літературну вітальню «Лесина слово іскристе», яку можна відвідати за посиланням https://youtu.be/pHJiNS6vnPw

Вихованці шкільного етнографічного гуртка «Рідними стежками» під керівництвом учителя Зубрилової Ольги Миколаївни вже втретє взяли участь у Міжнародному конкурсі читців поезії Лесі Українки «Змагаймось за нове життя», присвяченого дню народження відомої української поетеси. Підтримати учасників конкурсу можна, перейшовши за посиланням https://youtu.be/47S862hI_jY та поставивши «вподобайку».