ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Україна 24 серпня відзначає 32-річницю проголошення Незалежності, яку проголосили у 1991 році.

Це важливе свято для держави, адже сьогодні, як і багато поколінь тому, українці виборюють свою незалежність зі зброєю в руках. Це свято для кожного, хто зве себе українцем.

Бажаємо всім українцям віри у найкраще, міцності, незламності, сили духу, щоб пережити війну і гордо зустріти Перемогу. Вона неодмінно буде!

Нехай це важливе свято додасть вам сил і здобутків в ім’я боротьби за нашу незалежну Батьківщину.

Велика подяка та низький уклін всім, хто виборює свободу та незалежність для українців. Військовим, рятувальникам, медикам, всім-всім, хто ціною життя та здоров‘я наближають перемогу та мирне життя для нас!

Зі святом вас, українці!

Слава Україні! Героям слава і честь!

З Днем Незалежності ми вас вітаємо!

Україну любити щиро бажаємо!

З Богом долати усі негаразди,

Свою волю нікому не дати украсти.

Українську історію бережно знати,

Українською гідність не дати топтати,

Прадідів-козаків тихо шанувати,

Мову, сім’ю, церкву свою захищати.

В Новий День народження нашої Неньки

Бажаємо щастя й достатку рідненькій!

Щоб усі її діти із цілого світу

Повернулись додому жити довіку.

УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ЧЕЛЕНДЖІ «БУДЬ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ, МОЯ УКРАЇНО!»

#привітаємокраїну

Педагогічний та учнівський колективи створили відео привітання з Днем Незалежності України, висловлюючи щирі побажання якнайшвидшої перемоги для нашої країни та велику подяку всім, хто високою ціною виборює незалежність, мир та свободу для українського народу!

#палацчеленджбудьсильноютавільноюмояукраїно2023

@udcpo