19 грудня 2016 року вихованці нашого навчального закладу були запрошені на святкову виставу «Історія справжньої дружби» до у Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Діти переглянули яскраву, цікаву, музичну виставу, отримали задоволення і святковий настрій. Також усі діти отримали від губернатора Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни солодкі подарунки – «миколайчики». Ці подарунки урочисто всім присутнім дітям вручили представники Харківської станиці Національної організації скаутів «Пласт». По завершенню свята пластуни урочисто передали освячений Вифлеємський Вогонь Миру вихованцям Палацу з побажаннями злагоди, щастя, добра і почуття тепла Вифлеємської зірки у кожній родині.