ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

День захисників та захисниць України для кожного з нас має особливе значення. 1 жовтня ми вітаємо всіх, хто захищав та продовжує захищати нашу рідну країну. Захисникам та захисницям України ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити, вірити у перемогу нашої країни та можливість будувати світле майбутнє.

Колектив нашої школи, учні та батьки з найщирішими почуттями вітають наших Захисників і Захисниць зі святом.

Цього дня хочемо від всього серця побажати віри, миру, стійкості та мужності.

Ви, дорогі захисники та захисниці — найкращий приклад відваги, мужності, стійкості, сміливості та сили. ДякуємоВам за відданість Україні, за те, що з кожним днем наближаєте довгоочікувані перемогу та мирне життя.

Слава Україні! Героям слава й честь!

У закладі освіти до Дня захисників та захисниць України, до Дня українського козацтва та свята Покрови проведені наступні заходи:

1. Класні керівники та вихователі провели героїко-патріотичні години на тему “Від запорізьких козаків до героїв сьогодення”
  2. Шкільний бібліотекар Олена Миколаївна зробила виставку “Подорож у козацькі часи”.
  3. Учні зробили листівки-подяки, листівки-сувеніри, браслети-обереги та передали бійцям, взявши участь у обласній акції у ХОПДЮТ “Дякуємо захисникам України!”.
  4. Участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді “За нашу свободу”.
  5. Проведення шкільної онлайн виставки дитячих малюнків “Дякую Захисникам та Захисницям за життя” https://youtu.be/tulzjVSC-N8
  6. Сторінка історії «Героїв Україна пам’ятає»