ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня і є одним з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою, захистом, прикладом сили та мужності. Сьогодні ЗСУ – це тисячі високопрофесійних солдатів, сержантів, офіцерів та генералів, які виконують важливу місію, захищаючи незалежність нашої держави та демонструючи приклад відваги, сміливості та патріотизму, звільняючи Україну від ворога.

День ВСУ був заснований Верховною Радою майже відразу після здобуття незалежності в 1993 році. Дата свята була приурочена до дня прийняття Закону України «Про Збройні Сили України» 6 грудня 1991 року. Восени – взимку 1991 року було підготовлено важливі документи, що стали нормативно-правовою базою формування Збройних Сил України. Серед таких документів і затверджена ВРУ 11 жовтня Концепція оборони і будівництва Збройних Сил України. Концепція визначає, що Збройні Сили України складаються з трьох видів: Сухопутні війська (Війська наземної оборони), Військово-Повітряні Сили і Сили Протиповітряної оборони (Війська повітряної оборони), Військово-Морські Сили.  Крім основних родів військ, до складу ЗСУ входять підрозділи територіальної оборони, Військова служба правопорядку, Медична, Капеланська, Юридична та Соціально-психологічна служби. Наймолодший рід сил сучасних ЗСУ – це Сили територіальної оборони. У мирний час в цей день проводили святкові паради, концерти, урочисті заходи. Цьогоріч усі сили спрямовані на боротьбу за свободу і незалежність української держави, нації, незалежності. Вітаємо бійців української армії з професійним святом, дякуємо і підтримуємо!

6 грудня класні керівники і вихователі  закладу освіти провели патріотичні уроки, виховні заходи, присвячені збройним силам України, шкільній бібліотекар організувала віртуальну літературно-інформаційну виставку «Мужність, відвага та відданість української армії», педагог-організатор з учнями школи створили відеопривітання українським бійцям «З Днем ЗСУ» з відеовиставкою дитячих вітальних  листівок та малюнків, яке можно переглянути за посиланням https://youtu.be/gSyo6Guko-k