МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

З 1950 року світова спільнота відзначає щороку 1 червня Міжнародний день захисту дітей. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни. У свята є символ – зелений прапор, на якому зображена планета Земля, а довкола неї – фігурки дітей різних рас та національностей. У цей чудовий день, 1 червня, хочеться від щирого серця привітати всіх дітей з їхнім святом! Нехай кожна дитина буде щасливою, здоровою, оточеною любов’ю та турботою рідних, щоб у дитячому житті було багато радості, сміху, цікавих відкриттів та захоплюючих пригод. Любі діти, наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянами України. Нехай поруч з вами будуть тільки вірні друзі, а небо над головою завжди буде мирним, кожен новий день — добрим і цікавим, всі ваші мрії збуваються, а світ навколо вас буде добрим і справедливим. Пам’ятайте, що ви – найцінніше, що у нас є, і ми завжди будемо вас захищати та підтримувати!