СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА 2024

31 травня 2024 року закінчився навчальний рік і для учнів пролунав останній дзвоник у 2023/2024 навчальному році.

Останній дзвоник викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод. Вітаємо учнів, випускників, батьків, педагогів з цим особливим святом.

Вітаємо випускникників початкової школи. Ви стали старшокласниками і вже пройшли початковий етап шкільного життя, успішно подолали перші перешкоди, здійснили перші відкриття, домоглися перших перемог. Сьогодні ваш маленький випускний. Ви закінчили початкову школу, тепер починається доросле життя і перед вами стоять більш серйозні цілі. Нехай ваш подальший шлях буде веселим і бравим, благополучним і нескладним. Бажаємо вам вірних знань, міцної дружби, різнобічних інтересів і відмінного навчання.

У дітей починаються літні канікули. Бажаємо всім дітям і батькам гарно провести літо, набратися сил та відпочити! Бажаємо натхнення, удачі, чудес, мирного неба – хай гарний настрій завжди буде з вами! До зустрічі 1 вересня!

А випускники 10 класу прощаються з безтурботним шкільним життям. Нехай ваш шлях буде світлим і наповненим перемогами. Нехай кожен з вас знайде своє покликання, щоб внести свій внесок у розвиток і процвітання України. Будьте сміливими у своїх мріях, рішучими у своїх діях і вірними своїм ідеалам. Нехай ваше майбутнє буде яскравим і успішним!