Тиждень пожежної безпеки

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №3» Харківської обласної ради був проведений  тиждень знань пожежної безпеки на тему: «Вогонь – ворог, вогонь – друг».

У рамках Тижня відбулися класні години, бесіди, конкурси. Бібліотекар школи організувала виставку-огляд спеціальної літератури. Медичні працівники провели практичне заняття «Надання першої допомоги потерпілим під час пожежі» з учнями 10 класу. Проведена евакуація учнів та всіх працівників школи.

Для учнів підготовчого-5 класів показали мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа – серія 4», «Пожежа» та документальний фільм «Пожежники» та «101 – служба порятунку» для учнів 6-10 класів. Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати і бути повільним чи байдужим. Тому, всім слід пам’ятати, що означає цифра «101» і негайно діяти.