Участь у обласній природоохоронній акції «Зимовий вернісаж»

19 грудня 2017 року роботи наших вихованців, що перемогли у шкільній виставці-конкурсі «Чари новорічного свята», були направлені для участі у обласній природоохоронній акції-виставці «Замість ялинки зимовий букет».  Виставка буде проходити у Харківському обласному Палаці дитячої творчості з 19 грудня 2017  по 15 січня 2017.  Такі заходи сприяють збереженню зелених насаджень, а діти вчаться складати святкові композиції з природних матеріалів, розвивають творчі здібності, бережливе ставлення до природи, інтерес до занять уроків трудового навчання, рукоділля. Учасниками виставки стали:

1. Композиція «Новорічне різнобарв’я», яку зробили учні 9 класу Буцький Кирило, Сорокіна Ірина, Бондаренко Євген під керівництвом учителя трудового навчання Долі Алли Юріївни.
  2. Композиція «Новорічна репетиція», яку зробили учні 1-А та 4 класу Карпов Максим, Кучеренко Карина, Мовчан Інна разом з учителем музичного мистецтва Колупаєвою Наталією Леонідівною.
  3. Композиція «Незабаром Новий рік», яку зробили учні 6 класу Голіхвастов Геннадій, Коваленко Олександр, Марахаовська Лора разом з учителем трудового навчання Халєєвою Вікторією Олександрівною.