Усний журнал “Подорож у світ казок Астрід Ліндгрен” від Харківської обласної бібліотеки для дітей

23 листопада 2017 року  до нас завітала бібліотекар Юлія Володимирівна із Харківської обласної бібліотеки для дітей, з усним журналом  про відому дитячу письменницю Астрід Ліндгрен та її творчість. Діти із задоволенням слухали про основні факти біографії письменниці, її родину та творчу діяльність. Але найбільший захват викликала демонстрація  уривків з мультфільму “Малюк і Карлсон”, а також цікаві  історії створення оповідань про Пеппі Довгу Панчоху. Дякуємо представникам бібліотеки за увагу до учнів та цікаві літературні факти адже подорожі у світ літератури цікаві, пізнавальні, веселі та незабутні,  вони пробуджують у дітей інтерес до читання і захоплення дитячою літературою.