Відвідування П’ятдесятої обласної тематичної виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

28 березня 2018 року педагоги школи відвідали П’ятдесяту обласну тематичну виставку ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», яка проходила 27-28 березня 2018 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за темою «Нова українська школа: формування соціальної та громадянської компетентності учнів».  Учителі і вихователі дізнались про досвід та нові підходи харківських шкіл  у організації освітнього процесу, спрямованого на формування соціальної та громадянської компетентностей учнів, інноваційні методики та форми роботи. Взяли участь у інтерактивних заходах: майстер-класах, педагогічних вернісажах, квестах, дебатах, методичних вітальнях для кращого ознайомлення з «добрими практиками» учасників виставки.