З 22 по 24 вересня 2016 року вихованці нашого навчального закладу відвідали Міжнародний телевізійний фестиваль «Дитятко», що проходив у місті Харкові під патронатом голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Упродовж трьох днів у кінотеатрі «Познань» діти мали змогу переглянути мультфільми, відеоролики та короткі фільми, що знімали діти та дитячі кіностудії про проблеми, які хвилюють сучасну молодь та дітей всього світу.

20 вересня 2016 року до вихованців старших класів нашого навчального закладу завітав лектор «Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків»та представник Служби у справах дітей Московського району міста Харкова  Шмаривоз А.В., який  провів профілактичну бесіду «Про мораль»,  в якій розповів про правила поведінки в суспільстві, провів превентивну бесіду про недопущення вживання тютюнових, алкогольних та наркотичних речовин.