ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 років в Україні відбувся щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, І-й етап якого проходив  з 13 по 19 травня 2024 року. За ініціативою ООН по всьому світу відбувся 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, який присвячується переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму у закладі освіти проведений  Тиждень безпеки дорожнього руху з 13 по 19 травня 2024. У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху педагоги  провели наступні заходи:

• класні керівники і вихователі 1-5 класів провели  виховні години «Правила дорожні вивчай – нещасних випадків уникай», вікторину «Сигнали світлофора» та уявні мандрівки «Безпечний перехід дороги», повторили правила поведінки у громадському транспорті;
  • класні керівники і вихователі 6-10 класів провели виховні бесіди на тему  «Правила дорожнього руху. Типові травмування пішоходів», бесіди з правил користування громадським транспортом та поведінки у ньому, вікторину «Знавці правил дорожнього руху»;
  • учителі Білоєдова Любов Іванівна та Романова Наталія Юріївна підготували відеоурок «Школа дорожніх наук»;
  • шкільний бібліотекар підготувала тематичну виставку на тему «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»;
  • учитель основ здоров’я Білоєдова Л.І. провела Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»;
  • проведено виставку дитячих малюнків малюнків «Безпека на дорозі».

Здобувачі освіти закріпили знання правил дорожнього руху і ще раз впевнились в тому, що необхідно берегти себе, своє життя та здоров’я, адже це найголовніші цінності в житті!