Бібліотечний урок «Літературний портрет «Серце, віддане дітям»»

8 жовтня  2018 року до закладу освіти завітали наші давні друзі – працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей. Вони провели для вихованців бібліотечний урок «Літературний портрет «Серце, віддане дітям»», присвячений 100-річчю з дня народження відомого педагога-новатора та дитячого письменника Сухомлинського Василя Олександровича. Під час виховного заходу діти дізнались про його педагогічні та літературні надбання – невичерпне джерело ідей, керівництво до дій для кожного вдумливого читача. Бібліотекар розповіла , що найважливіше саме те, що Василь Олександрович  власним прикладом навчав дітей і дорослих, як стати справжньою Людиною. Його поради доступні  кожному, хто не полінується прийти до бібліотеки  і розгорнути сторінки його книжок, де у кожному оповіданні він говорив: «Виховуй у собі людину – ось, що головне».