Бінарний урок з української мови (читання) та розвитку мовлення у 1 класі

3 квітня 2015 року учитель початкових класів Кіщенко Надія Володимирівна та учитель розвитку мовлення Дубнюк Валентина Петрівна, впроваджуючи в навчально-виховний процес інноваційні педагогічні технології, провели бінарний урок з української мови (читання) та розвитку мовлення у 1 класі на тему “Буква Щ“. Урок проходив у ігровій формі, під час уроку учителі провели артикуляційну гімнастику, пальчикові ігри, заняття на концентрацію уваги, вивчили з учнями букву Щ. Діти із задоволенням приймали участь у іграх, засвоїли, що буква Щ позначає звукосполучення[ШЧ], добирали з допомогою яскравих наочних посібників слова, які містять в собі [шч] і пишуться з буквою Щ. Урок відповідає науково-методичним вимогам, пройшов на високому рівні, показав систему роботи кожного з учителів та тісну співпрацю учителя розвитку мовлення, учителя 1 класу і вихователів, які працюють з дітьми щодо навчання, корекції та розвитку вихованців.

Галереї “Бінарний урок “Буква Щ”

[cycloneslider id=”6″]