Благодійний ярмарок продаж дитячих виробів «Збережи у серці доброту»

1 грудня 2017 року в школі пройшла  благодійний ярмарок-продаж дитячих виробів «Збережи у серці доброту». Діти разом з педагогами та батьками взяли активну участь у виготовленні виробів для ярмарку. На торгівельних майданчиках був представлений широкий вибір новорічних прикрас, сувенірів з природного  матеріалу, смачні кондитерські вироби, які діти виготовили вдома з батьками. На уроках трудового навчання виготовляли  різноманітні приладдя для домашнього господарства: дерев’яні лопатки та ложки, кухонні рушнички, серветки, прихватки, гольниці і ще багато цікавих та корисних речей, що були зроблені  з любов’ю, теплотою  та старанністю. З ярмарку повертались задоволені всі:  покупці з придбаними виробами, продавці, які представили свої таланти та продукцію.