ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного інтернету під гаслом “Разом до найкращого інтернету”, який запроваджено з 2004 року за ініціативою  некомерційних організацій  European SchoolNet та Insafe Захід для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються: шляхи безпечного використання молоддю Інтернету, питання інтернет-етики, загрози протизаконного контенту. День безпечного Інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді. Наш заклад освіти долучився до відзначення Дня безпечного інтернету. Учитель інформатики провела тематичні уроки, під час яких учні дізнались про переваги інтернету та небезпеку, повторили правила безпечного користування інтенет-ресурсами, спілкування у соцмережах, грали в ігри “Плутанина”, “Кошик і валіза”, “Який я користувач інтернету?”, спрямовані на дотримання правил безпечного користування інтернетом, затронули важливе питання інтернетзалежності.