День Гідності та Свободи

21 листопада 2018 року учні 6-10  класів взяли участь у проекті від  Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine та долучились до проведення Всесвітнього Дня Гідності 2018 – наймастабнішого у Європі. Було проведено Урок  під гаслом «Гідність – це….»  Це захід, що об’єднує всіх, хто поділяє і підтримує ідею Гідності, сприяє лідерству, ґрунтованому на повазі й підтримці глобального діалогу про гідність, та залучає молодь до обговорень про значення і значимість гідності.

Вихованці дізналися про основні принципи гідності, визначилися, як керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних вчинках і діях та дізналися про те, як поважаючи інших людей, можна досягти поваги до себе.
Усі присутні, а це учнівський та педагогічний колектив школи – переглянули відео звернення міністра освіти Лілії Гриневич та телеведучої Наталії Мосейчук.
Урок Гідності проводила учитель Білоєдова Любов Іванівна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». Вона  побажала учням бути завжди гідними, реалізувати свій потенціал, знати та поважати свої права, виконувати обов’язки. Кожна людина є цінною та неповторною. Усі ми різні, але прагнення стати гідною людиною має стати нашою спільною рисою. Гідність – це внутрішнє відчуття благородства та власної відповідальності за своє життя та життя близьких, за їх свободу.

Також у школі проведено конкурс малюнків «Україна в наших серцях», присвячений Дню Гідності та Свободи.

DSC04729 DSC04736 DSC04748 DSC04762 DSC04767 DSC04769 DSC04770 DSC04784 DSC04788