ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Шановні педагоги, прийміть найщиріщі вітання з вашим професійним святом – Днем працівників освіти. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Які б у житті не відбувались події, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Рідна Земля, Материнська Любов, Погляд Першої Вчительки. Бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів, невичерпної наснаги та мирного життя.

До Дня працівників освіти в закладі освіти проведені заходи: класні години «Уклін вам, педагоги», виставка малюнків і вітальних листівок, виставка творчих робіт з природних матеріалів «Дивовижна фантазія осені».

ОНЛАЙН ПРИВІТАННЯ

В День працівників освіти учні і батьки надіслали відеопривітання вчителям, вихователям, шкільному бібліотекарю, практичному психологу з різних куточків України та світу.

ВИСТАВКА “ДИВОВИЖНА ФАНТАЗІЯ ОСЕНІ” ДО ДНЯ УЧИТЕЛЯ

Традиційна виставка дитячих творчих робіт з природних матеріалів та осінні букети завжди стає прекрасним подарунком педагогам закладу освіти до Дня праівників освіти.

ВІТАННЯ З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ ВІД 7-Б КЛАСУ

ВІТАННЯ З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ ВІД 10 КЛАСУ

Найстарші учні 10 класу закладу освіти та їх творчі та невтомні педагоги Ольга Вікторівна та Ольга Миколаївна вітають педагогів з Днем працівників освіти. Дарують від щирого серця побажання, свій гарний настрій, святкові букети, вітальні листівки та творчі роботи.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ

Шановні педагоги, прийміть привітання від колеги Любові Іванівни Білоєдової.