День Святого Миколая

19 грудня 2018 року в закладі освіти пройшло святкування Дня Святого Миколая – найулюбленішого свята, на яке діти чекають цілий рік. Вихованці під керівництвом учителя музичного мистецтва Колупаєвої Наталії Леонідівни  підготували театралізоване свято «Миколай, Миколай, ти до нас завітай. Усім дітям посміхнись, щирим серцем пригорнись». Вистава була чарівна, добра, казкова. І діти, і дорослі занурились у казкову атмосферу, отримали у подарунок святковий  настрій, віру в чудеса та впевненість і сподівання  на краще. На свято до школи завітали з привітаннями та подарунками для дітей гості: представники Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації та начальник сектору ювенальної превенції Московського ВП ГУ НП в Харківській області Шигимага Сергій Олександрович.