День святого Миколая

День святого Миколая – найочікуваніше свято для дітей. Цього року святкування Дня Миколая Чудотворця у закладі освіти пройшло у незвичайному форматі – квест «Святий Миколай». Кожен клас отримав мапу з маршрутом та слідували від станції до станції, виконуючи завдання та отримували за виконані завдання сніжинки. Станції мали такі назви: «Джерело мудрості», «Розважальна», «Янгольська майстерня»,  «Святий Миколай». Вихованці з цікавістю виконували всі завдання аби швидше потрапити на станцію до Святого Миколая.  В цей святковий, чарівний день до нас на свято завітали гості: директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліка Крутова, депутати Харківської міської ради, представники ювенальної превенції Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області та представник ПП «Приправка». Гості побували в «Янгольській майстерні» на майстер класі, де виготовили разом з дітьми, святкових янголів. А на станції «Святого Миколая» не залишили нікого без подарунків та привітали вихованців нашого закладу зі святом.