ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

День Святого Валентина: цікаві факти.

День святого Валентина святкується вже кілька століть, і за цей час з’явилося безліч традицій, яким багато людей із задоволенням слідкують. Про це свято існує багато цікавих фактів про деякі із них ми вам розповімо:

  1. Перша згадка про День святого Валентина, як про День закоханих, зустрічається в хроніках XIII століття, а поширення у вищому світі він отримав тільки наприкінці XIV століття.
  2. У наш час «валентинки» популярні настільки, що за обсягом продажів поступаються лише різдв’яним листівкам.
  3. Основним подарунком на День святого Валентина є різноманітні солодощі у вигляді сердечок.
  4. Квіти теж користуються величезною популярністю – у світі щороку в День святого Валентина і напередодні тільки троянд продається близько 200 мільйонів штук.
  5. Дуже популярне це свято у дітей – більше 650 мільйонів малюків у віці від 6 до 10 років обмінюються в День святого Валентина тематичними листівками і невеликими сувенірами.
  6. Символом Дня святого Валентина вважаються два голуба. Це пов’язано з тим, що в середньовіччі набуло поширення повір’я, що саме 14 лютого ці птахи вибирають собі пару.
  7. Ще одна цікава традиція – дарувати на День закоханих помідор (так багато століть робили французи) або паличку кориці (азіатський звичай). Це – таємна мова, тобто подібним подарунком закохані висловлюють свої почуття, простіше кажучи, зізнаються в коханні, якщо не наважуються вимовити це вголос.

Вихованці  нашого закладу освіти також долучилися до святкування Дня Святого Валентина та провели його цікаво та позитивно: виготовляли святкові листівки, сувеніри, малюнки, педагоги провели тематичні бесіди.