До 80-річчя з дня народження Бориса Олійника

22 жовтня 2015 року в школі проходили виховні заходи, присвячені 80-річчю Бориса Ілліча Олійника, відомого українського поета, публіциста, громадського діяча, академіка Національної премії України імені Тараса Шевченка, голови Фонду культури України:

1. В шкільній бібліотеці представлена виставка «Життєвий і творчий шлях Бориса Олійника».
  2. Вчителі української мови та літератури, Злобіна Олена Петрівна та Доля Алла Юріївна, провели для учнів 5-10 класів літературно-музичну композицію «Багатогранний талант Бориса Олійника». Під час заходу вихованці познайомились з біографією і творчістю Б.Олійника, вчителі розповіли про значний внесок Бориса Олійника в розвиток української літератури, культури, філософії й політики, учні читали його вірші, слухали пісні, написані на його слова, дізнались про справжнього патріота України.