ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТ»

Щороку навесні у закладі освіти проходить екологічна акція «Збережи первоцвіт». Акція покликана залучати учнів до вивчення проблем збереження первоцвітів, ознайомлення із загрозами зникнення квітів. Педагоги провели виховні години «Не зривайте первоцвіти», під час яких діти дізнались багато пізнавальної, цікавої інформації про первоцвіти та охорону зникаючих видів. Учні намалювали перших «вісників» весни. З дитячих малюнків та інформаційних карток створили екологічну «Збережи первоцвіт!» Адже власноруч намальовані квіти тішитимуть око і зривати первоцвіти не потрібно. Під час занять учні читали вірші про неймовірну красу і ніжність перших весняних квітів. Закликали не зривати оберемки квітів, а краще милуватися ними в природі.

Гаслом пекологічної акції стали слова: «Кожен з нас повинен усвідомлювати, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті природного угрупування, є їх невід’ємною частиною і потребують нашого захисту.»