Екскурсія до Державного професійно-технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище будівництва»

2 березня 2017 року вихованці нашої школи були запрошені на День відкритих дверей до Державного професійно-технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище будівництва». Учні випускного класу змогли особисто поспілкувалися з викладачами, майстрами та керівництвом училища, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною базою училища: на власні очі побачити навчальні кабінети, майстерні та лабораторії. Також для учнів викладачі та учні училища провели майстер-клас з штукатурної справи та укладки плитки для наочного прикладу майбутньої професії.