16 квітня учні випускного класу відвідали День відкритих дверей у ДНЗ “Харківське вище професійне механіко-технологічне училище”, де вихованці мали змогу більше дізнатись про умови вступу і навчання, перелік спеціальностей. Також всі були у захопленні від виставки творчих робіт учнів училища, особливо вразили своєю майстерністю майбутні кухарі.
Галереї “День відкритих дверей у Харківському вищому професійному механіко-технологічному училищі”
[cycloneslider id=”46″]