ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА РОДИНАМ УЧНІВ

28 березня 2024 року волонтери БО “Благодійний Фонд “Український центр безпеки та співпраці” надали родинам учнів та працівникам закладу освіти  гуманітарну допомогу у вигляді харчових наборів, засобів гігієни та іграшок для дітей, яку надіслали до Харкова Благодійна організація “Благодійний фонд “Українська Федерація Банків Продовольства та американський волонтерський центр «Renegade Relief Ranners». Керівництво та працівники школи, батьківський колектив щиро дякують працівникам фондів та волонтерам за піклування, щедрість, увагу таку необхідну в цей важкий і страшний для країни час. Дуже цінно, що є люди, які мають добрі серця, бажання та час на доброчинність. Надана допомога стане підтримкою родин, які опинились у складних життєвих обставинах.