Творча майстерня “Великодній кошик”

Упродовж березня-квітня 2015 року в школі працювала творча майстерня “Великодній кошик”, вихованці готувались до свята Великодня. У вільний час в кожному класі і на заняттях гуртків “Кольорова палітра”, “Чарівна нитка”, “Рідними стежками” діти виготовляли вітальні листівки, малюнки, писанки, великодні композиції. Писанки учнів школи представлені на Всеукраїнському фестивалі писанки 2015. Учні відвідають виставку “Великодня писанка” у Харківському центрі культури та мистецтва. Під час занять педагоги розповідали про історію виникнення свята, традиції і звичаї Великодніх свят в Україні, про різноманітність писанок, про святкування Великодня в інших країнах. Такі заняття сприяли національному вихованню, збагаченню знань з історії та народознавства, творчому розвитку, розширенню світогляду дітей, любові до України і почуття гордості за український народ. Результатом роботи творчої майстерні стала виставка “Великодня композиція” та щирі і теплі вітання педагогам і батькам від дітей.

[cycloneslider id=”4″]