Ігрова програма «Ми щасливі діти твої, Україно!»

26 травня 2016 року в нашому навчальному закладі пройшла ігрова программа «Ми щасливі діти твої, Україно!», присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Вихованці поділились на три команди і мандрували по станціям: «Спортивні чемпіони України», «Розумники і розумниці», «Чесноти українських дітей», «Мальовнича Україна», «Українські пісні і танці». На кожній станції діти виконували цікаві завдання, більше дізнавались про природу і мистецтво України, розваги, традиції та  звичаї українців. Ігрова програма сподобалась дітям, вони із задоволення мандрували. Найбільшою популярністю у дітей користувалась музична станція, наприкінці виховного заходу вихованці і педагоги влаштували танцювальний марафон. Ігрова програма «Ми щасливі діти твої, Україно!»  пройшло весело і цікаво. Діти розходились додому веселі, задоволені, щасливі.