Інсценізація казки «Японський календар»

14 березня 2017 року, у рамках проведення Року Японії в Україні, вихованці шкільного театрального гуртка «Казкова мозаїка» під керівництвом Харченко Ольги Дмитрівни та Халєєвої Вікторії Олександрівни підготували інсценізацію казки «Японський календар». У виставі діти розповіли про історію виникнення японськогокалендаря, про тварин, які маютьвідповідати за свій рік. Після вистави Ольга Дмитрівна провела вікторину по японському календарю. Дітям дуже спордобався виховний захід, вони із задоволення визначали тварину свого року народження і дізнавались про ознаки того чи іншого тваринного заступника. Вони також дізнались багато цікавих прикмет про 2017 рік – рік Півня за японським календарем. Таким чином вихованці знайомляться з історіэю та звичаями японського народу, у них виховується інтерес до вичення географії, історії, природознавства, прищеплюється інтерес до читання.