Конкурсно-розважальна програма «Щасливе дитинство»

22 травня 2019 року в закладі освіти провели конкурсно-розважальну програму «Щасливе дитинство»,  присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Педагоги підготували для дітей мандрівку по станціям: «Спортивна», «Пізнайко», «Я малюю світ», «Музичний калейдоскоп». На станції «Я малюю світ» діти малювали крейдою на асфальті літо, сонце, квіти та свої мрії про щастя. На спортивній станції педагоги провели для юних спортсменів естафети, ігри на спритність, швидкість та згуртованість. Станція «Пізнайко» зустріла дітей загадками, ребусами, головоломками, даючи змогу проявити кмітливість та допитливість. Але найпопулярнішою стала станція «Музичний калейдоскоп», на якій вихованці співали улюблені пісні, відгадували за мелодіями  мультфільми, грали у музичні ігри, брали участь у танцювальному флешмобі. А подарунком за активну участь у ігровій програмі стала дитяча дискотека. Діти були у захваті від ігрової прогами, повертались до школи веселі, енергійні та щасливі.