Космічний урок «Шлях до зірок»

12 квітня 2016 року світова громадськість відзначила 55-у річницю першого польоту людини в космос. В нашій школі пройшов загальношкільний космічний урок «Шлях до зірок», присвячений Всесвітньому дню авіації і космонавтики.  Класні керівники і вихователі провели з вихованцями бесіди, вікторини, виставки малюнків на тему освоєння людиною космосу. Багато цікавого діти дізнались про першого космонавта Юрія Гагаріна, космічні ракети і міжнародну космічну станцію, про життя і роботу космонавтів на орбіті, про конструкторів космічної техніки, переглянули фотографії  Місяця, Землі, космічних кораблів, супутників, які були зроблені космонавтами з космічних кораблів. Педагоги розповіли про участь харківських заводів у виготовленні обладнання для космічної техніки.  Романова Наталія Юріївна, керівник образотворчого гуртка «Кольорова палітра», разом з гуртківцями оформила виставку дитячих малюнків «Крізь космічний простір зоряним шляхом».