Лінійка-реквієм «Чорнобиль…Трагедія…Біль…»

26 квітня 2018 року учні 10 класу разом з вихователем  Турчиною Світланою Миколаївною провели для учнів 4-10 класів лінійку-реквієм  «Чорнобиль…Трагедія…Біль…», присвячену 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.  Вихованці розповіли про страшні події 26 квітня 1986 року, про мужність і героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки радіаційного зараження, всі присутні вшанували загиблих учасників ліквідації аварії хвилиною мовчання. Також на захід був запрошений Холодняк Володимир Васильович, який працює лікарем в нашому закладі. Володимир Васильович, у тому далекому 1986 році у Харкові працював на швидкій допомозі і був направлений в Прип’ять на допомогу ліквідації аварії, як медик. Лікар розповів про труднощі, які довелося пережити в той нелегкий час. Учні дуже уважно слухали та задавали питання, адже ніхто не може залишитися байдужим до такої масштабної трагедії.