Літературний портрет “Найкраща няня в світі — Мері Поппінс”

14 листопада 2019 року до нашого закладу освіти завітала в гості Харківська обласна бібліотека для дітей з цікавим заходом – літературний портрет “Найкраща няня в світі — Мері Поппінс”, що присвячений 120-річчю з дня народження англійської письменниці Памели Треверс, яка написала відому у всьомі світі казкову повість “Мері Поппінс”. Бібліотекар  Малашенко Ольга розповіла про життя та творчисть письменниці, цікаві факти про головну героїню оповідання, показала тематичну мультимедійну презентацію,  уривки із популярного кінофільму. А наприкінці заходу вихованці шкільного танцювального колективу “Гармонія”  виконали танок “Леді досконалість”. Зустріч пройшла у теплій атмосфері, діти із задоволенням прийняли участь у заході. Учні і педагоги школи дуже вдячні працівникам Харківської обласної бібліотеки для дітей за цікаві заходи, для вихованців школи, які відкривають цікавий світ дитячої літератури.