Літературно-музична композиція «Сила духу, мужності і краси»

9 лютого 2016 року до школи завітала Юлія Володимирівна, працівник Харківської обласної бібліотеки для дітей з літературно-музичною композицією «Сила духу, мужності і краси», присвяченою 145-річчю з дня народження величної української поетеси і драматурга Лесі Українки (справжнє ім’я Лариса Петрівна Косач-Квітка). Учні дізнались про творчий та життєвий шлях поетеси. Юлія Володимирівна розповіла, що Леся Українка дуже схожа на своїх героїнь: як Ізольда – героїня однойменної драми, була наділена всесильним почуттям вірного кохання, як ніжна і лагідна Мавка, любила природу, і як багато талановитих людей, мала тяжку долю. Літературно-музична композиція «Сила духу, мужності і краси» розкрила чимало нового про пронизаний хворобою життєвий шлях письменниці. Також діти почули незабутні рядки найвідоміших поезій.