Майстер-клас з виготовлення аплікацій з паперових серветок “Повітряна куля”

16 жовтня 2018 року учитель трудового навчання Халєєва Вікторія Олександрівна, яка має кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”, провела для учнів школи  майстер-клас з виготовлення аплікації з паперових серветок “Повітряна куля” Захід проведено згідно плану місячника “Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини”, присвяченого 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського. Маленькі шматочки паперу в руках дітей перетворювалися на неймовірні шедеври. Діти були зацікавлені роботою, приділяли увагу найменшим деталям, старанно викладали малюнок, бо кожен учень хотів, щоб його робота стала найкращою. Майстер-клас пройшов на позитивні ноті, а найголовніше, що учні здобули неймовірний досвід для розвитку своєї творчості.