Математичний КВК у 8 класі

22 лютого 2021 року вихователь Ускова Марина Олексіївна провела з учнями 8 класу відкритий виховний захід «Математичний КВК» до Року математичної освіти в Україні. Захід сприяв формуванню у дітей інтересу до вивчення математики, умінню використовувати набуті математичні знання у повсякденному житті. Захід пройшов у формі змагання двох команд. «Кмітливі» та «Винахідливі» показували свої уміння у розв’язанні прикладів, задач з «родзинками», геометричних та математичних ребусів та загадок, читанні віршів про науку математику, пригадували «математичні»  прислів’я, приказки, казки. Захід проведений на належному методичному рівні, цілі заходу було досягнуто. Усі учні класу були залучені до заняття, вони були активні та зацікавлені. У чесному змаганні перемогла «дружба» – команди набрали однакову кількість балів за конкурсні завдання.