Майстер-клас від ресторану “Блінофф”

23 січня 2015 року до школи завітали кухарі ресторану “Блінофф”, які провели для учнів 9-10 класів майстер-клас по віпіканню млинців. Кожен учень, як справжній кухар, випікав млинці на спеціальній пательні. Спочатку, як говориться у відомій приказці, млинці виходили комом, але після пояснень кухаря та декількох спроб і хлопці, і дівчата випікали млинці, як справжні професіонали. Навіть педагоги залучились до цієї захоплюючої справи. Вихованці напекли млинців, прикрасили їх варенням та сметаною. Вийшли млинці гарні, золотисті, апетитні, бо зроблені власними руками. А потім наступила найсмачніша частина майстер-класу – дегустація готової страви та пригощання педагогів школи. Діти отримали незабутні враження, були задоволені тим, що спробували себе у ролі кухарів.

Галереї “Майстер-клас по віпіканню млинців від ресторану “Блінофф” “

[cycloneslider id=”35″]