МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРІВ

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери – це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і батьківщини.

В Україні волонтерський рух зародився у 90-их роках, а розцвів у 2014 році під час початку війни з Росією. Це свято особливо важливе для України у 2022 році. Саме волонтери допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання, техніку та амуніцію, постачають на фронт їжу, автомобілі, генератори та буржуйки. Без волонтерської праці армії було б набагато важче. Також волонтери з 24 лютого 2022 року, ризикуючи власним життям, допомагають цивільному населенню, медичним закладам, дітям, молоді, людям похилого віку, немічним, домашнім тваринам, тобто всім, хто потребує опіки та турботи, надають гуманітарну допомогу продуктами харчування, медикаментами, санітарно-гігієнічними засобами, одягом, вивозили людей з-під обстрілів та зруйнованих домівок і досі вивозять з небезпечних районів та міст. Волонтери вносять дуже вагомий та важливий вклад на шляху до перемоги. Тож вітаємо усіх волонтерів-добровольців, бажаємо вам усім міцного здоров‘я, витримки, сил, життєвої енергії, удачі. Завдяки вам і вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. З Днем волонтерів!

5 грудня  класні керівники і вихователі провели виховні години на тему «Волонтери – люди доброї волі», виховуючи почуття взаємодопомоги, поваги, відповідальності, вдячності, людяність, доброту  у своїх учнів, адже в нашому сьогоденні всі бачать роботу і відчувають турботу  волонтерів, навіть, багато хто з близького  оточення стали волонтерами під час війни, щоб допомагати бійцям, дітям, всім, хто потребує допомоги, наближаючи українську перемогу.