МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа, 1 червня, в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей, який також називають День дітей або Дитячий день. Це свято було запроваджене в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му роців в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. День запроваджений з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини, однак дата його святкування різниться залежно від країни. В Україні дату започаткували як святкову з 1998 року.

Як святкують Міжнародний день дітей?

1 червня в Україні та світі влаштовуються різні розважальні заходи для дітей, зокрема конкурси з подарунками, ігрові програми, концерти, квести, екскурсії, виставкові та пізнавальні заходи.

Символом Міжнародного дня захисту дитини є зелений прапор, на якому намальовано п’ять фігурок людей різного кольору, які стоять на поверхні Землі. Це символізує об’єднання та розуміння різних народів світу, незалежно від раси та національності.

Вітаємо усіх дітей зі святом! Бажаємо всім міцного здоров‘я, щасливого та мирного життя, захисту від усього лихого та негараздів, любові та турботи від близьких, багато вірних і чуйних друзів, гарного настрою та приємних подій!

Найбільше ми хочемо, щоб мир був на світі,

Як небо у зорях, а сад наш у квітах,

Найбільше ми хочемо, щоб сонце щоранку

Зі мною віталось, присівши на ґанку.

Щоб мирне небо на усій землі

Єднало всіх дітей, по всьому світі

І хай літають завжди журавлі,

І колоски видзвонюють налиті!

До Міжнародного дня захисту дітей в закладі освіти проведені виховні заходи:

МУЗИЧНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «ВЕСЕЛИЙ НАСТРІЙ»

Щороку до Міжнародного дня захисту дітей в закладі освіти проводилось свято для всіх учнів. Цьогоріч порушувати традиції не стали, але свято було проведено дистанційно. Педагог-організатор Інна Борисівна Світайло створила віртуальну музично-розважальну програму «Веселий настрій» із музичними, творчими і розважальними завданнями. У розважальній програмі можна брати участь із друзями та всією родиною і не тільки 1 червня.Бажаєм веселого настро

ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Учитель Любов Іванівна Білоєдова підготувала пізнавально-розважальну програму до Міжнародного дня захисту дітей. Головна мета заходу – щасливі діти, гарний настрій, посмішки та радість.

ВИХОВНА ГОДИНА “СВЯТО ДИТИНСТВА”

Учитель Наталія Олегівна провела дистанційну виховну годину “Свято дитинства”, присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Під час заходу педагог розповіла про історію виникнення свята, про права і обов’язки дітей.

ВІДЕОВІТАННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ “ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО” ВІД 9 КЛАСУ

Вихователь 9 класу Ольга Вікторівна разом з учнями підготували презентацію з привітанням “Щасливе дитинство” до Міжнародного дня захисту дітей.