Міжнародний день захисту дітей

Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. У цей день світова спільнота закликає до потреб дітей.

1 червня 2018 року на свято до нашої школи завітали актори анімаційної студії  «Kids impreza» з розважально-ігровою програмою «Країна дитинства». Ростові ляльки, герої з мультфільмів, які з’явилися на святі, проводили ігри з дітьми, танцювали, співали, малювали на асфальті, провели безліч конкурсів. Всі учнів були в позитивному настрої та не хотіли відпускати гостей, в кінці свята кожен мав змогу сфотографуватися з улюбленими героями!

Керівництво закладу освіти, педагогічний, батьківський та учнівський колектив висловлюють подяку акторам анімаційної студії  «Kids impreza» за турботу і небайдуже ставлення до наших дітей, за незабутні враження та святкову програму, бажають творчих успіхів, натхнення і подальшої співпраці.