Нагородження переможців конкурсу «Живемо разом і змінюємо світ»

16 листопада 2017 року на базі Харківської школи архітектури проходив перший національний форум «Вчимося жити разом», присвячений мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

В рамках форуму проходило нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ». Цей конкурс проходив за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в межах заходів молодіжної та культурної програми з нагоди реалізації проекту «Тижні Німеччини в Україні 2017».

Метою конкурсу було розкриття творчого потенціалу у дітей з обмеженими можливостями у спільній діяльності з однолітками та висловлення своїх креативних думок оригінальними малюнками на задану тематику.

Серед  49 переможців у конкурсі стали і вихованці нашого навчального закладу. У віковій групі «13-17 років» учні  Заболотнюк Софія і Чепурний Дмитро зайняли перше місце за роботу «Живемо разом і змінюємо світ на краще», учні Мирошниченко Костянтин та Ігнатова Катерина зайняли третє місце за роботу «Дружба єднає країни».

Почесними гостями цього заходу були перша леді України Порошенко Марина Анатоліївна та голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна. Вони привітали переможців конкурсу та провели церемонію нагородження дипломами та подарунками.

Ми пишаємося талантами наших учнів, вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів і нових перемог у конкурсах