26 грудня 2017 року вихованці побували у гостях у наших давніх друзів із Харківської загальноосвітньої школи № 156. Учні ХЗОШ № 156 разом з учителем Савельєвою Ольгою Володимирівною подарували справжнє новорічне свято для дітей. Дуже сподобалась дітям музична вистава «За щучим велінням», захопили ігри з Дідом Морозом. Учнів школи привітала з Новим роком директор школи Сергеєва Ірина Дмитрівна. Наші вихованці отримали багато новорічних подарунків: м’які іграшки, печиво та солодощі з новорічними побажаннями, що приготували учні власноруч, піклування і доброту щирих небайдужих людей.
Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи нашого навчального року щиро вдячні Харківській загальноосвітній школі № 156 за багаторічну дружбу, допомогу, добре ставлення. Бажаємо всім здоров’я, успіхів у всіх початих справах, злагоди і миру!