Обласний науково-методичний семінар

22 квітня 2016 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунальним закладом «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради проводився обласний науково-методичний семінар за темою «Удосконалення соціальної активності вихованців через учнівське самоврядування». Учасники отримали адресну методичну та практичну допомогу з актуальних питань застосування нормативно-правових документів, що регламентують забезпечення організації учнівського самоврядування у навчальному закладі, створення освітнього середовища, що сприяє самореалізації кожного учня та формування лідерських якостей особистості як соціального замовлення часу. Під час роботи семінару проводились тренінги: «Уміння спілкуватися», «Толерантність – розуміти та поважати інших», «Бути справжнім українцем». Разом з педагогами працювали лідери учнівського самоврядування, які розповіли про роботу учнівської команди: змагання у навчанні, проведенні дозвілля, трудових, благодійних, святкових акціях. Представили результати проектної діяльності: відеоролик «Учнівське самоврядування», «Шкільна газета», «Герої АТО», екскурсія до шкільного етнографічного музею,  виставка робіт з бісероплетіння та петриківського розпису, художня галерея.  Від нашого навчального закладу у семінарі брала участь заступник директора з виховної роботи Долганюк О.В.